Bağcılar Tabela, Afiş Fiyatları

2024 yılı itibariyle Tabela Fiyatları tabela çeşitlerinin bol olması nedeniyle; malzeme kalitesi, kullanılan malzeme kalınlığı, yapılacak olan tabelanın ölçüsü, Kutu Harf, Düz Tabela, Özel Tasarım, ışıklı ve ışıksız seçenekleri, montaj yapılacak yer yüksekliği gibi bir çok etken tabela fiyatlarında değişiklik göstermektedir. Marka kimliğinize en uygun tabela tasarımı arayışı içindeyseniz firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. 20 Yıllık reklamcı deneyimimizle, uzman kadromuzla, firmanızın tanıtımında sizlere en uygun tabela, afiş çeşitlerini, kaliteli ve uygun fiyat garantisi ile tasarlıyoruz.

 

 KOMPOZİT CEPHE KAPLAMA BAĞCILAR

AFİŞÇİ BAĞCILAR

GOLD KROM HARF GÜNEŞLİ

PLEKSİ KUTU HARF TABELA ŞİŞLİ

PLEKSİ KUTU HARF BAĞCILAR

ECZANE TABELASI ESENLER

AFİŞ İSTOÇ

PLEKSİ KUTU HARF YÜZYIL

ALÜMİNYUM KUTU HARF MAHMUTBEY


BAĞCILAR REKLAM, TABELA|BAĞCILAR TABELACI, REKLAMCI, AFİŞÇİ

        Bağcılar Reklamcı Olarak Neler Yapıyoruz? Tabela ve Reklam ihtiyaçlarınız için kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti ilkesiyle Işıklı TabelaIşıksız Tabela, Led Tabela, Kayan Yazı Tabela, Paslanmaz Krom harf İmalatı, Alüminyum Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Polikarbon Tabela, Vinil Germe Tabela, Totem Tabela,Çatı Tabelası, Yol Tabelası, Alüminyum Tabela, Kompozit Cephe Kaplama, Standart Eczane Tabelası, E Pano, Yönlendirme Levhası, Kapı İsimlikleri, İç Mekan , Dış Mekan Dijital Baskı, Ledbox Tabela, Fener Tabela, Kumlama Folyo, Cam Giydirme, One Way Vision, Cam Filmi, Afiş İmalatı, Branda Afiş, Bez Afiş, Vinil Afiş, Meşh Afiş, Dijital Baskı Uygulama, Park Dubası, Yelken Bayrak, Pankart gibi bir çok ürünü yetkin reklam bünyesinde üreterek montaj ve servis hizmeti sağlıyoruz. Dilerseniz sayfamızdan tabela ve reklam ürünlerinin hazırlanışları makalemizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

bağcılar reklamcı, bağcılar tabelacı, bağcılar afişçi, bağcılar dijital baskıcı

Bağcılar Dijital Baskı Merkezi

TABELA ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Yetkin Reklam Bağcılar; yeni mahalle, 15 temmuz, bağlar, barbaros, çınar, çiftlik, demirkapı, fatih, göztepe, fevziçakmak, güneşli, hürriyet, inönü, kazım karabekir, kemalpaşa, kirazlı, mahmutbey, merkez, sancaktepe, yavuz, yenigün, yıldıztepe, yüzyıl mahallelerine sunduğumuz hizmetler aşağıdadır.

bağcılar pleksi kutu harf tabela, pleksi tabela, pleksi tabela tamiri.

Işıklı Tabela İmalatı

Bağcılar Işıklı Tabela; Pleksi, polikarbon, vinil, krom, alüminyum gibi bir çok malzemelerden hazırlanarak iç veya dış kısmına kullanılan ışık sistemine denir. Her malzemenin kendine özgü bir yapısı ve şıklığı vardır. Bu nedenledir ki her malzemeninde maliyeti farklıdır. Işıklı Tabela genel olarak düz zemin üzerine ışık geçirgenliği olan malzeme seçimleri olarak bilinsede, krom harf, pleksi kutu harf, led tabela, neon tabela gibi örneklerde ışıklı tabela gurubundadır. Bağcılar'da Işıklı Tabela Yapan bir yer mi arıyorsunuz? Firmanıza en uygun ekonomik ve kaliteli ışıklı tabela seçimleri için Yetkin Reklam; istanbul ve semtlerine hizmet vermektedir.

Bağcılar Tabela, Tabelacı, Reklamcı, Afişçi, Krom Harf İmalatı

Işıksız Tabela İmalatı

Bağcılar Işıksız Tabela; Pleksi, polikarbon, vinil, alüminyum, kompozit, krom, dekota gibi malzemelerin tabela şekillendirmesiyle oluşan iç ve dış kısmında herhangi bir ışık sistemi bulunmayan tabela sistemidir. İstenilen ölçülerde ve renklerde yapılabilir. Ürünün kalitesine göre fiyat değişiklikleri olması mümkündür. Yetkin Reklam Işıksız Tabela Firması; istanbul ilçe ve semtlerine ışıksız tabela seçeneklerini şık tasarım, uygun fiyat garantisiyle müşterilerine hizmet veren bir firmadır. Her türlü ışıksız tabela siparişi veya fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

 

Bağcılar Tabela, Tabelacı, Reklamcı, Afişçi, Krom Harf İmalatı, tabela tamiri.

Bağcılar Pleksi Kutu Harf Tabela İmalatı

Pleksi, renkli ve renksiz bir çok çeşidi ve kalınlığı bulunan bir malzemedir. Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen, delinebilir hafif bir yapıya sahiptir. Pleksi kutu harfler'in üretimi tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Grafik tasarımcılar tarafından bilgisayar ortamında hazırlanan tabela veya dekor tasarımları lazer yada CNS makinaları yardımıyla pleksi tabakasından kesilir, harfler ortaya çıkar. Kabartma harf olabilmesi için istenilen renklerde 5-6-7-8 cm gibi pleksi şerit kesilir ve tabela ustalarının el işçiliğiyle harflerin etrafı özel pleksi yapıştırıcılarıyla dönülür. Bazı oval ve yuvarlak harfler için sıcak hava tabancası kullanılarak malzemenin esnemesi ve rahat dönmesi sağlanır. Pleksi kutu harfler ışıklı olarak kullanılacaksa kesilen pleksi harfin ölçüsünden 2-3 milim daha küçük dekota harf kesilir. Kesilen bu dekota harflerin üzerine kullanılacak ışık sistemi ledler yapıştırılır. Dekota harfler içerde kalacak şekilde pleksi kutu harfler üzerine kapatılarak yapıştırma veya vidalama yapılrı. Böylece pleksi kutu harf işlemi tamamlanmış olur. Yatkin Reklam Tabela; Pleksi kutu harf imalatıyla istanbul genelinde hizmetinizdedir. Bağcılar'da pleksi kutu harf yapan firma mı arıyorsunuz? Hertürlü Pleksi kutu harf  işlerinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar Tabela, Tabelacı, Reklamcı, Afişçi, Krom Harf İmalatı

Bağcılar Paslanmaz Krom Harf İmalatı

Genel olarak paslanmaz çelikler %10-%25 arasında Cr (krom) içerirler. Krom, çeliğin yapısında çeliğin yüzeyine çıkarak kromoksit tabakası oluşturur ve demirin oksitlenmesini engeller. Yani kullandığımız paslanmaz çelikte her hangi bir paslanma yada kararma olmamaktadır. Bu nedenle Paslanmaz harflere krom harfte denir.

Krom tabakalar lazer makinalar yardımıyla önce grafik tasarımı yapılmış olan harfleri keser. İstege bağlı olarak harflerin kabartılması için istenilen ölçüde düz şeritler kesilir. Bu şeritler tabela ustalarının el işçiliği ile krom kaynağı yardımıyla harflerin etrafına kaynatılarak dönülür. Krom harflerde arkadan aydınlatmalı ve önden aydınlatmalı olmak üzere iki çeşittir. Önden aydınlatma olan krom harfler'e fileli krom harf denir. Fileli krom harfler; lazede kesilmeden önce harfin dışına 1.5 - 2 cm gibi çerçeve eklenir ve harfin ön yüzü kesilir ve boşaltılır. Bu boşalan yere iç kısımdan istenilen renkte pleksi kullanılır. Harflerin alt kısmına harf ölçülerinin 2-3 milim eksiği dekota kesilerek led ışıklar yapıştırılır. Krom harfler bu dekotanın üzerine kapatılarak vidalanır. Işık yandığında hangi renk pleksi kullanıldıysa o renk yanar. Harfin kenarlarında ise 1.5-2 cm krom görünür. 

Arkadan aydınlatmalı Krom harfler; krom tabakası kesildikten sonra etrafının şeritleri dönülerek kaynak edilir. Krom harf önden bakıldığında fileli harf gibi değil ön yüzü tamamen kapalı kromdur. krom harfin şerit kısmına 4-5 cm uzunluğunda paslanmaz saplama kaynatılır. Led ışıklar iç kısmına yapıştırılır. Saplama ayakların geleceği yerler işaretlenerek krom ayakları vidalanır. Krom harfler zeminden 2-3 cm havada durur ışık yandığında tüm ışıklar harfin arkasından zemine vurur. Krom harfler'in, gold krom, satine krom, gümüş krom gibi çeşitleri bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak ışıksızda kullanılabilir. Krom, uzun süre dayanıklılığı, hava şartlarına uygunluğu ve şık görünüşüyle reklam sektörünün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Her firmanın dış görünüşünü değiştiren krom harfleri ve krom loğoları istabul'da sıklıkla görmek mümkündür. Krom harfler kompozit zeminler, cam üzerine, duvarlara, mermer gibi meteryallere rahatlıkla montaj edilebilir. Yetkin Reklam Tabela; paslanmaz krom harf imalatını kaliteden ödün vermeden, şık tasarımlarla, uygun fiyat garantisiyle ve belirlilen zamanda sizlerle buluşturuyor. Krom Harf ihtiyaçlarınız ve bilği için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar Tabela, Tabelacı, Reklamcı, Afişçi, Krom Harf İmalatı

Bağcılar Alüminyum Kutu Harf İmalatı

Alüminyum Kutu Harf; Son zamanlarda reklam sektörüne damga vuran alüminyum kutu harfler kullanışlı, dayanıklı ve hızlı üretilen bir çalışma olduğu için tercih sebebidir. Bilgisayar ortamında yapılan tabela grafik çalışmaları pleksi levhadan lazer ve cns router makinalarında özenle kesilir. Kutu harf yapılması için istenilen kalınlıkta alüminyum şeritler hazırlanarak bunlar harf büküm makinalarında harfin etrafına göre bükülür. Kesilen pleksi yazılar bu alüminyumun ön yüzüne özel yapıştırıcıyla yapıştırılır. Harfin iç kısmına göre dekota kesilerek ledler bu dekotanın üzerine kapatılarak vidalanır. Hafif ve maliyeti ekonomik harf modellerinden biridir. Bağcılar'da alüminyum kutu harfçi mi arıyorsunuz? Yetkin Reklam Tabela Tanıtım Hizmetleri; alüminyum kutu harf imalatı ihtiyaçlarınızda sizlere ekonomik reklam çözümleri üretir.

Bağcılar Tabela, Tabelacı, Reklamcı, Afişçi, Krom Harf İmalatı

Bağcılar Polikarbon Tabela İmalatı

   Polikarbon tabela Polikarbonatlar, termoplastiklerinden oluşan özel bir grubudur. İşlenmesi, kalıplanması, ısıl olarak şekil verilmesi kolaydır, bu tip plastikler modern imalat sektöründe çok geniş kullanım alanı olan plastiklerdir. İşte bu yüzden tabela sektöründe gerek ışık geçirgenliği gerekse yüzeyinin baskı  malzemesine yapışkanlığına uyumu olarak polikarbondan tabela olarak üretilmesine nedendir. Bu tabelalar en çok tercih edilen ve kullanılan tabela modelleri arasındadır. Işıklı yada ışıksız olarak üretilmektedir.

   Işıksız Polikarbon Tabela; önce ölçüye göre demir kargas sistemi kesilir, kaynatılır, boyanır. Ölçüye göre polikarbon levha kesilir, üzerine gelecek olan grafik tasarım çalışması folyo kesim veya dijital baskı olarak uygulandıktan sonra demir sistemine monte edilir. Montaj yapılan polikarbon levhanın ön yüzüne kenar kısımlara gelecek şekilde istenilen renklerde alüminyum köşeben vidalanarak tabelanın şık duruşu sağlanır.

Işıklı Polikarbon Tabela; ölçülere göre demir sistemi hazırlanıp kaynatılır, boyanır. Yapılan bu demir çerçeve etrafına ışıklı tabela için üretilen 12-13-14-16 cm genişliği olan kanallı alüminyum kasalar monte edilir. Tabelanın arka kısmına alümiyum gofraj, dekota gibi farklı malzeme kullanılarak su, toz vs girmesi engellenir. Yapılan kasa ölçüsünde polikarbon levha kesilerek grafik tasarım çalışması folyo yazı kesim yada folyo baskı olarak uygulanır. Tabelanın iç kısmına florasan, led armatür veya led gibi ışık sistemi döşendikten sonra alüminyum kasanın ön yüzünde bulunan kanala polikarbon sürülerek oturtulur ve kasa kapatılır. Maliyet açısından diğer tabelalara orantılı maliyeti düşük olur, düz bir tabela olarak görünsede şık tasarımlarla firmanızın reklamını ön planda tutar. İstanbul Yetkin Reklam Tabela her türlü polikarbon tabela imalatını ekonomik fiyatlarla, zamanında sizlerle buluşturuyor. Her türlü polikarbon tabela ihtiyacınız için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Bağcılar Tabela, Tabelacı, Reklamcı, Afişçi, Krom Harf İmalatı

Bağcılar Vinil Germe Tabela İmalatı

Vinil Germe; Dijital baskı makinalarında vinly (vinil) branda malzeme üzerine püskürtme solvent bazlı boyalarla yapılan grafik tasarımların baslıması ile bu brandaların ölçülerde hazırlanan demir çerçeveye gerdirilmesidir. Işıklı vinil germe tabela ve ışıksız vinil germe tabela olarak kullanılabilir. Vinil germe nasıl yapılır? Önce isteğe bağlı olarak grafik tasarımcılar işin çalışmasını hazırlarlar, hazırlanan bu tasarımlar vinil üzerine baskı yapılır. Vinil ölçülerinde demir kargas hazırlanır, demir kargas etrafına su kontrası çıtalar monte edilir. Vinil malzemesi bu demir çerçeveye tabela ustaları tarafında gerdirilerek su kontrasına zımbalanır. Etrafına alüminyum köşebent dönülerek zımbaların görünmesi engellenir ve tabelanın şık durması sağlanır. Bu işlem ışıksız vinil germe tabeladır. 

Işıklı Vinil Germe Tabela; tasarımı yapılan ölçülerde iki adet demir kargas hazırlanır, alt kısmında kalan demir kargasa ara kayıt demirlerde kaynatılır. üst kargas sadece çerçeve şeklindedir. Alt çerçeveyle üst çerçeve arasına 8-10-12 cm demir kesilerek tabelanın derinliği sağlanır. Arka kısmı alüminyum gofraj veya dekota gibi malzemelerle kapatılır. İç kısmına florasan ışık, led ışık, led armatör gibi ışık sistemi döşenir. tabelanın ön yüzünde bulunan çerçevenin etrafı su kontrası çıta ile vidalanır. Üzerine grafik yapılan vinil baskısı gerdirilerek zımbalanır. Tabelanın etrafı vinil germe için kullanılan alüminyum kanalsız kasa ile çevrelenir. Bu işlemde değişik malzemelerde kullanılabilir. Böylelikle vinil germe tabela montaja hazır hale gelir. ışık sistemi yakıldığında tabelanın ön yüzünde yapılan tasarım ışıklı şekilde ortaya çıkar. Maliyet açısından diğer tabelalara göre daha uygun olduğu ve çok büyük ebatlarda kullanılabilmesi özelliği vardır. İstanbul Yetkin Reklam Tabela her türlü ışıklı, ışıksız vinil germe tabela ihtiyaçlarınız için hizmetinizdedir. 

Bağcılar Tabela, Tabelacı, Reklamcı, Afişçi, Krom Harf İmalatı

Bağcılar Alüminyum Kompozit Tabela İmalatı

Alüminyum Tabela; alüminyum malzeme üzerine yapılan ışıklı ve ışıksız tabela örneğidir. Işıksız tabelalarda demir çerçeve üzerine alüminyum malzemenin monte edilmesiyle yapılır. Ön yüzüne folyo yazı kesimi, dijital baskı, kabartma dekota harf, lamplex harf gibi bir çok reklam ürünü kullanılabilir. Işıklı Alüminyum tabelalar; lazer yada CNS router makinalarda hazırlanan grafik tasarımlarına göre oyulur. Oyulan tabakanın arka kısmına istenilen renkte pleksi yapıştırılır. Ölçülere göre demir sistemi hazırlanır, arka kısmı alüminyum gofraj, dekota gibi malzemelerle kapatılır. İç kısmına flrasan, led ışık gibi ışık sistemi montalandıktan sonra alüminyum tabaka bu demir çerçeveyi içine alacak şekilde vidalanır. Bu işlemin adı alüminyum oyma tabeladır. Bu yapılan işlem kompozit malzemedende kullanılarak yapılmaktadır. Genel olarak kompozit malzeme bina cephe kaplamalarında kullanıldığı için esnek, dayanıklı, uzun ömürlü bir malzemedir. Bu nedenle tabelalarda alt zemin olarak kullanılması tercih edilir. Kompozit zemin kutu harf tabelaların zeminlerinde daha estetik bir görünüş sergiler. Alüminyum Kompozit Tabelalarda; kompozit plakaları istenilen ölçülerde derz açılarak bükülme özelliği taşımaktadır. Bunun için bina cephe kaplamalarında prüzsüz bir görünüm sağlar. İstanbul Yetkin Reklam Tabela; Işıklı, ışıksız alüminyum tabela, kompozit tabela ve Kompozit cephe kaplama imalatı yapan bir firmadır. Firmanızın reklam ihtiyaçlarını alüminyum tabelanın şık görünüşüyle gerçekleştiriyoruz.

Bağcılar Tabela, Tabelacı, Reklamcı, Afişçi, Krom Harf İmalatı

Bağcılar Kayan Yazı Tabela İmalatı

Kayan Yazı Tabela; P10 panel kartları yardımıyla program yüklemeye izin veren LED modüllerdir. P10 led tabelaları ile işletmenize ait her türlü reklam ve bilgilendirmeyi onlarca yazı fontunu, jpg ve hareketli gif dosyalarını zengin animasyon seçenekleriyle birlikte kullanarak yapabilirsiniz. Akıllı tabela olarakta bilinen kayan yazı tabelalar 16x32 cm ölçülerinde P10 panellerden oluşur. 5 volt adaptör ile çalışır. Tabelanın animasyon devresinde bulunan flaş bellek yuvası sayesinde istediğiniz yazıyı günlük yazıp değiştirebilirsiniz. Bilgisayarınıza indireceğiniz led panel programları sayesinde ekranda yazdığınız yazıların hareketlerini görebilir flaş belleğe atıp tabelanıza okutabilirsiniz. Hertürlü Kayan Yazı Tabela ihtiyacınız için ekonomik ve kaliteli malzeme kullanımı ile Yetkin Reklam Hizmetinizdedir.

Bağcılar Tabela, Tabelacı, Reklamcı, Afişçi, Krom Harf İmalatı

Bağcılar Led Tabela İmalatı

Led Tabela; pleksi veya kompozit zemin üzerine yapılan grafik tasarımlarının etrafına yada içine 0.5 milim çapında yuvarlak delikler açılarak led diotların takılmasıdır. Ledler 3 adette bir direnç bağlanarak yapılır. Dirençlerden ve Eksi (-) uçlardan kaplolar lehimlenerek çıkış sağlanır. Çıkışlar animasyon devresinin artı ve eksi bülümüne takılır. Animasyon devresinin üzerinde bulunan bir diğer eksi ve artı girişlerden ayrı kablo çekilerek 12 volt adaptörde bulunan artı ve eksi başlıklarına takılır. adaptörde bulunan N ve L bölümüne elektrik verilerek tabela çalışmaya başlar. Led tabelalar işçiliği karışık ve zor olsada reklam ürünleri açısından firmaların belirginliğini ön plana çıkaran bir üründür. İçindeki animasyon devresinden dolayı bir çok değişiközellikte yanıp sönerek dikkat çekmeyi sağlar. Led Tabela İmalatı İçin Yetkin Reklam Tabela hizmetinizdedir.

Bağcılar Tabela, Tabelacı, Reklamcı, Afişçi, Krom Harf İmalatı

Bağcılar Dijital Baskı Merkezi

Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. Dijital baskıda kullanılan bir çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; folyo baskı, one way vision (delikli folyo) vinil baskımeşh baskı, bez baskı gibi. Dijital baskı 2000'li yılların başlarında hayatımıza girerek reklam sektörünün adeta şahlanmasını sağlayan bir gelişmedir. Dijital baskı günümüzde hemen hemen her firmanın camında, tabelasında, çatısında karşılaştığımız bir reklam ürünüdür. Firmaların belirginliğini arttırmak amacıyla rengarenk yazılar, resimler ortaya çıkar. Solvent bazlı makinalarda yapılan dijital baskı uygulamaları ebat olarak istenilen ebatlarda reklam imkanını sağlar. Bina cephelerini kaplayan devasal vinil germe cephe cephe sistemleri bunlardan biridir. İstanbul Yetkin Reklam Dijital Baskı Merkezi her türlü dijital baskı ve afiş sistemleri için istanbul ve semtlerine ekonomik dijital baskı çözümleri sunmaktadır.

Bağcılar Tabela, Tabelacı, Reklamcı, Afişçi, Krom Harf İmalatı

Bağcılar One Way Vision Baskı İmalatı (Delikli Folyo)

One Way Vision Baskı, Dijital Baskı Makinalarında arkası yapışkanlı üzerinde delikler bulunan naylonumsu bir reklam ürünüdür. Üzerindeki delikler sayesinde dışarıdan bakıldığında sadece uygulanan reklam görseli fark edilirken, içeriden bakıldığında dışarısı rahatlıkla görünmektedir. Her ne kadar iç kısımdan bakıldığı zaman görüntü kalitesi %10 ile 15 civarında değişiklik göstermektedir. One vay vision baskı gece ışık yanan işletmelerde yada içeride çok olan işletmelerde özelliğini bir miktar kaybederek içeriyi göstermektedir. One Vay Vision baskının en çok tercih edilme sebeblerinden birisi yüksek binalarda cam üzerine reklam uygulaması yapmak ve içeriden dışarıyı rahat şekilde görünmesidir. Reklam tasarımlarında istenilen renkler, resimler, desenler kullanılabilir. İstanbul Yetkin Reklam Dijital Baskı Çözümleri her türlü one way vision, dijital baskı ve dijital vinil afiş ihtiyaçlarınız için ekonomik baskı çözümleri üretmektedir.

Bağcılar Tabela, Tabelacı, Reklamcı, Afişçi, Krom Harf İmalatı

Bağcılar Afiş İmalatı

Afiş; bir bilgiyi duyurmak amacıyla kağıt, bez, branda gibi meteryaller üzerine yazılan ve insanların görebileceği yerlere asılan meteryallerdir. Halk arasında ilan, pankart gibi isimleri vardır. Afişler her gün işyerleri duvarlarında karşımıza çıkan reklam malzemesidir. İşçi arayan firmaların yaptırdıkları eleman ilanları, belediyenin astığı duyuru afişleri, mağazaların astığı indirim, kampanya afişleri vardır. Afiş günümüz teknolojisinde dijital baskı makinalarında bez afişbranda afişvinil afişmeşh afiş gibi solvent bazlı boya kullanılarak daha anlaşılır ve dikkat çekici hale gelmiştir. Çünkü dijital afişlerde renk farketmez, resimler olduğu gibi baskı yapılır, buda afişin hitap ettiği kitlenin ilgisini çeker. İstanbul Afiş MerkeziYetkin Reklam her türlü afiş ihtiyaçlarınız için kaliteli malzeme, ekonomik fiyatlarla hizmetinizdedir.

 

Yerleşimi çok eski dönemlere uzanan Bağcılar Belediyesi; Bakırköy ilçesine bağlı Bağcılar; Mahmutbey, Kirazlı ve Güneşli semtlerinin birleştirilmesi ve 1992 yılında Bakırköy' den ayrılarak 3806 sayılı yasa ile ilçe ve belediye haine getirilmiştir.

İstanbul ilinin Avrupa yakasında, Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde yer alan Bağcılar, Avrupa- Asya yakası üzerindedir. Edirne-Ankara arasında yapılmış, Türkiye'nin en önemli Otobanı olan E-80 (TEM) otoyolunun 0-2 güzergahı ile bu güzergahın D-100 (eski E-5) Otoyolunun, güneybatı ve kuzey-doğu ekspres bağlantıları arasındaki Bağcılar ilçesi bir geçit özelliği taşımaktadır. Batıda Küçükçekmece , Kuzeyde askeri arazi ve Esenler, doğuda Güngören, güneyde ise Bahçelievler ilçeleri ile çevrili Bağcılar İlçesi 22 km2 alana kuruludur. Tabya, Yüzyıl, Güneşli, Mahmutbey, Merkez Mahallesi, Yıldıztepe, İnönü Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Çınar, Fatih, Demirkapı, Yeni Mahalle, Kirazlı, Yavuz Selim, Barboros, Fevzi Çakmak gibi semt ve mahalleleri bulunmaktadır.

 

2024 Yılı Tabela ve Reklam Hizmeti verdiğimiz bağcılar firma grupları aşağıda sıralanmıştır.

Dükkan Tabelası Modelleri | İşyeri tabelası Modelleri | Mağaza Tabelası Modelleri | Fırın Tabelası Modelleri | AVM Tabelası Modelleri | Tamirci Tabelası Modelleri | Elektirikçi Tabelası Modelleri | Kuaför Tabelası Modelleri | Market Tabelası Modelleri | İnşaat Tabelası Modelleri | Avukat Tabelası Modelleri | İç Mekan Tabela Çeşitleri | Dış Mekan Tabela Çeşitleri | Kuruyemiş Tabelası Modelleri | Yedek Parça Tabela Modelleri | Tekstil Tabelası Modelleri | Güzellik Merkezi Tabela | Midyeci Tabelası | Pilavcı Tabelası | Çiğköfteci Tabelası Modelleri | Toptancı Tabelası | Telefoncu Tabelası Modelleri | İş Merkezi Tabelası Modelleri | İşhanı Tabelası Modelleri | Terzi Tabelası Modelleri | Lokanta Tabelası Modelleri | Dönerci Tabelası Modelleri | Kebapçı Tabelası Modelleri | Pide, Lahmacun Tabelası Modelleri | Börekçi Tabelası Modelleri | Pet Shop Tabelası Modelleri | Restaurant Tabelası Modelleri | Gözlükçü, Optik Tabelası Modelleri | Cafe Tabelası Modelleri | Giyim Tabelası Modelleri | Kırtasiye Tabelası Moedelleri | Nalbur Tabelası Modelleri | Toptancı Tabelası Modelleri | Oto Yedek Parça Tabelası Modelleri | Oto Tamirci Tabelası Modelleri | Oto Galeri Tabelası Modelleri | Manav Tabelası Modelleri | Bakkal Tabelası Modelleri | Emlakçı Tabelası Modelleri | Hastane Tabelası Modelleri | Diş Hekimi Tabelası Modelleri | Okul Tabelası Modelleri | Ana Okulu Tabelası Modelleri | Eczane Tabelası Modelleri | E Pano Tabela | Siyasi Parti Tabelası Modelleri | Siyasi Parti Metal Çelenk Tabela Modelleri | Saatçi Tabelası Modelleri | Kuyumcu Tabelası Modelleri | Dövizci Tabelası Modelleri | Berber Tabela | Sürücü Kursu Tabelası Modelleri | Ayakkabı Mağaza Tabelası Modelleri | Sıhhı Tesisatçı Tabelası Modelleri | oto Tamir Tabela Modelleri | Doğalgazcı Tabelası Modelleri | Oto Lastikçi Tabela Modelleri | Pimapenci Tabela Modelleri | Demir Doğrama Tabelası | Camcı Tabela Modelleri | Erkek Kuaförü Tabela Modelleri | Diyaliz Merkezi Tabela Modelleri | Pastane Tabela Modelleri | Perdeci Tabela Modelleri | Şarküteri Tabela Modelleri | Oto Yıkama Tabelası Modelleri | Aksesuar Tabela Modelleri | Gelinlikçi Tabela Modelleri | Ucuzluk Pazarı Tabela Modelleri

 

BAĞCILAR TABELA, REKLAM HİZMETLERİMİZ

Bağcılar Işıklı Tabela | Bağcılar Işıksız Tabela | Bağcılar Paslanamaz Krom Harf | Bağcılar Gold Krom Fileli Harf | Bağcılar Gümüş Kabartma Kutu Harf | Bağcılar Alüminyum Kutu Harf | Bağcılar Pleksi Kutu Harf | Bağcılar Polikarbon Tabela | Bağcılar Forex Tabela | Bağcılar Eczane Tabelası | Bağcılar E pano Tabela | Bağcılar Dekota Kabartma Harf | Bağcılar Lamplex Kabartma Harf | Bağcılar Kompozit Oyma Tabela | Bağcılar Kompozit Cephe Kaplama | Bağcılar Kompozit Giydirme | Bağcılar Alüminyum Oyma Tabela | Bağcılar Vinil Germe Tabela | Bağcılar Meşh Germe Tabela | Bağcılar Polikatbon Tabela | Bağcılar Saç Tabela | Bağcılar Dijital Baskı | Resimli Cam Kaplama | Folyo Uygulama | Bağcılar Folyo Yazı Kesimi | Bağcılar Oneway Vision | Delikli Folyo | Cam Filmi | Kumlama Folyo | Reklektif Folyo | Lümen Folyo | Yön Levhaları | Yönlendirme Panosu | Ayaklı Tabela | Bağcılar Totem Tabela | Bağcılar Çatı Tabelası | Park Dubaları | Neon Tabela | Led Tabela | Bağcılar Kayan Yazı | Bağcılar Ledbox Tabela | Yelken Bayrak | Roll-up Standı | Bağcılar Branda AfişBağcılar Vinil AfişBez Afiş | Meşh Afiş | Elips Tabela | Oval Tabela | Dekoratif Tabela | Bağcılar Kapı İsimlikleri | Bağcılar Araç Yazıları | Sticker Etiket | Bağcılar Pankart | Pilon Tabela | Reklam Panosu | Şantiye Tabelası | Metal Çelenk | Bağcılar Sokak Tabelası | Bağcılar Kurumsal Firma Tabelası | Bağcılar Pleksi Tabela | Alikor Harf Kesim | Bağcılar Canvas Baskı | Ahşap Tabela | Pleksiglas Tabela

 

Türkiye'de Kullanılan Bazı Tabela ve Reklam Terimleri Aşağıdaki Gibidir.

Tabela Grafik Tasarım | Tabela Siparişi | Tabela Çeşitleri | Tabela Örnekleri | Tabela Fikirleri | Tabela Renkleri | Tabela Malzemeleri | Dükkan Tabelaları | İşyeri Reklamları | Tabela TamiriTabela ServisiUcuz Tabelacı | Tabela Servisi | Tabela Firması | Reklam Şirketi | Tabela Işık Tamiri | Tabela Montajı | Tabela Ustası | Tabela Ustaları | Tabela Yapan Firmalar | Tabelacı Arıyorum | Tabela Fiyat Listesi | Tabela Nasıl Yapılır | Tabela Nasıl Takılır | Tabela Onarımı | Tabela Tamiratı | Tabela İmalatı | Reklam İmalatçısı | Tabela Kurulumu | Tabela Asmak | Tabela Üretimi | Tabelacı İletişim | Tabela Reklam Uygulama | Acil Tabelacı | Afiş HizmetleriAfişçi Arıyorum | Afiş Hizmetleri | Seçim AfişleriAday Afişleri | Ucuz AfişSopalı Afiş Fiyatları | Dijital Baskı Fiyatları | Tabela m2 Fiyatı | Lazer Kesim | Cns Router Kesimi | Özel Tabela Tasarımları | Aynalı Pleksi Örnekleri | Pleksi Glass Çeşitleri | Tabela Vergisi | Açık Hava Reklamcılığı | Tabela Kasa Sistemi | Tabela Köşebentleri | Tabela Işık Sistemleri | Tabela Takı Ayakları | Tabela Vinç Montajı | Vinç Kiralama | Elektronik Tabela | Tabela Demir Sistemi | Demir Kargas | Tabela Demir Ayakları | Tabela Desenleri | Reklam Ürünleri