"İstanbul'un Her Semtine Işıksız Tabela Modelleri"
 

İstanbu Işıksız Tabela İmalatı

Işıksız Tabela; Pleksi, polikarbon, vinil, alüminyum, kompozit, krom, dekota gibi malzemelerin tabela şekillendirmesiyle oluşan iç ve dış kısmında herhangi bir ışık sistemi bulunmayan tabela sistemidir. İstenilen ölçülerde ve renklerde yapılabilir. Ürünün kalitesine göre fiyat değişiklikleri olması mümkündür. Yetkin Reklam Tabela Tanıtım Hizmetleri; istanbul ilçe ve semtlerine ışıksız tabela seçeneklerini şık tasarım, uygun fiyat garantisiyle müşterilerine hizmet veren bir firmadır. Her türlü ışıksız tabela siparişi veya bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

 

İstanbul Polikarbon Tabela

Polikarbon tabela Polikarbonatlar, termoplastiklerinden oluşan özel bir grubudur. İşlenmesi, kalıplanması, ısıl olarak şekil verilmesi kolaydır, bu tip plastikler modern imalat sektöründe çok geniş kullanım alanı olan plastiklerdir. İşte bu yüzden tabela sektöründe gerek ışık geçirgenliği gerekse yüzeyinin baskı  malzemesine yapışkanlığına uyumu olarak polikarbondan tabela olarak üretilmesine nedendir. Bu tabelalar en çok tercih edilen ve kullanılan tabela modelleri arasındadır. Işıklı yada ışıksız olarak üretilmektedir.

Işıksız Polikarbon Tabela; önce ölçüye göre demir kesilir, kaynatılır, boyanır. Ölçüye göre polikarbon levha kesilir, üzerine gelecek olan grafik tasarım çalışması folyo kesim veya dijital baskı olarak uygulandıktan sonra demir sistemine monte edilir. Montaj yapılan polikarbon levhanın ön yüzüne kenar kısımlara gelecek şekilde istenilen renklerde alüminyum köşebent vidalanarak tabelanın şık duruşu sağlanır.

 

İstanbul Vinil Germe Tabela 

Vinil Germe; Dijital baskı makinalarında vinly (vinil) branda malzeme üzerine püskürtme solvent bazlı boyalarla yapılan grafik tasarımların baslıması ile bu brandaların ölçülerde hazırlanan demir çerçeveye gerdirilmesidir. Işıklı vinil germe tabela ve ışıksız vinil germe tabela olarak kullanılabilir. Vinil germe nasıl yapılır? Önce isteğe bağlı olarak grafik tasarımcılar işin çalışmasını hazırlarlar, hazırlanan bu tasarımlar vinil üzerine baskı yapılır. Vinil ölçülerinde demir kargas hazırlanır, demir kargas etrafına su kontrası çıtalar monte edilir. Vinil malzemesi bu demir çerçeveye tabela ustaları tarafından gerdirilerek su kontrasına zımbalanır. Etrafına alüminyum köşebent dönülerek zımbaların görünmesi engellenir ve tabelanın şık durması sağlanır. Bu işlem ışıksız vinil germe tabeladır. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Işıksız Tabela Reklam Merkezi, Tabela İmalatı, Tabela Üretimi, Tabela Firması, Reklamcı Firmaları, Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Paslanmaz Krom Harf, Pleksi Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf, Kompozit Tabela, Alüminyum Oyma Tabela, Kayan Yazı Tabela, Led Panel, Led Tabela, Dijital Baskı Merkezi, Dijital Baskı İmalatı, Afiş Merkezi, Park Dubası, Yelken Bayrak, Vinil Afiş, Branda Afiş, Bez Afiş, Meşh Baskı, Dekota Tabela, Lamplex Harf Üretimi, Alucor Harf Kesimi, Folyo Kesim, Araç Yazısı, Cam Yazısı, Kumlama Folyo Uygulaması, Cam Filmi, Totem Tabela, Yol Tabelası, Çatı Tabelası, Yönlendirme Levhaları, Hastane Tabelası, Acil Tabela, Mağaza Tabelası, İşyeri Tabelası, Dükkan Tabelaları, Tabela Montajı, Vinil Germe Tabela, Kompozit Cephe Kaplama, Kompozit Giydirme Sistemleri, Avcılar, Arnavutköy, Ataköy, Aksaray, Bağcılar, Bakırköy, Beyoğlu, Beşiktaş, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü, Eminönü, Eyüp, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Esenler, Esenyurt, Sultangazi, Sarıyer, Şişli, Mecidiyeköy, Okmeydanı, Merter, Şirinevler, Mercan, Kağıthane, Bebek, Laleli, Yenibosna, Güneşli, Yüzyıl, İkitelli, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, İstoç, Florya, Topkapı, Giyimkent, Tekstilkent, Otocenter, Automal, İstoç Oto Ticaret Merkezi, Kavacık, Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Maltepe, Zeytinburnu, Sefaköy, Başakşehir Etaplar, Ortaköy, Cihangir, Levent, Kilyos, Osmanbey, Çapa, Davutpaşa,