"İstanbul'un Her Semtine Dijital Baskı Ürünleri"
Dijital Baskı Merkezi

Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. Dijital baskıda kullanılan bir çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; folyo baskı, one way vision (delikli folyo) vinil baskımeşh baskı, bez baskı gibi. Dijital baskı 2000'li yılların başlarında hayatımıza girerek reklam sektörünün adeta şahlanmasını sağlayan bir gelişmedir. Dijital baskı günümüzde hemen hemen her firmanın camında, tabelasında, çatısında karşılaştığımız bir reklam ürünüdür. Firmaların belirginliğini arttırmak amacıyla rengarenk yazılar, resimler ortaya çıkar. Solvent bazlı makinalarda yapılan dijital baskı uygulamaları ebat olarak istenilen ebatlarda reklam imkanını sağlar. Bina cephelerini kaplayan devasal vinil germe cephe cephe sistemleri bunlardan biridir. Yetkin Reklam Dijital Baskı Merkezi her türlü dijital baskı ve afiş sistemleri için istanbul ve semtlerine ekonomik dijital baskı çözümleri sunmaktadır.

 

One Way Vision Baskı İmalatı (Delikli Folyo)

One Way Vision Baskı, Dijital Baskı Makinalarında arkası yapışkanlı üzerinde delikler bulunan naylonumsu bir reklam ürünüdür. Üzerindeki delikler sayesinde dışarıdan bakıldığında sadece uygulanan reklam görseli fark edilirken, içeriden bakıldığında dışarısı rahatlıkla görünmektedir. Her ne kadar iç kısımdan bakıldığı zaman görüntü kalitesi %10 ile 15 civarında değişiklik göstermektedir. One vay vision baskı gece ışık yanan işletmelerde yada içeride çok olan işletmelerde özelliğini bir miktar kaybederek içeriyi göstermektedir. One Vay Vision baskının en çok tercih edilme sebeblerinden birisi yüksek binalarda cam üzerine reklam uygulaması yapmak ve içeriden dışarıyı rahat şekilde görünmesidir. Reklam tasarımlarında istenilen renkler, resimler, desenler kullanılabilir. İstanbul Yetkin Reklam Dijital Baskı Çözümleri her türlü one way vision, dijital baskı ve dijital vinil afiş ihtiyaçlarınız için ekonomik baskı çözümleri üretmektedir.

 

Afiş İmalatı

Afiş; bir bilgiyi duyurmak amacıyla kağıt, bez, branda gibi meteryaller üzerine yazılan ve insanların görebileceği yerlere asılan meteryallerdir. Halk arasında ilan, pankart gibi isimleri vardır. Afişler her gün işyerleri duvarlarında karşımıza çıkan reklam malzemesidir. İşçi arayan firmaların yaptırdıkları eleman ilanları, belediyenin astığı duyuru afişleri, mağazaların astığı indirim, kampanya afişleri vardır. Afiş günümüz teknolojisinde dijital baskı makinalarında bez afişbranda afişvinil afişmeşh afiş gibi solvent bazlı boya kullanılarak daha anlaşılır ve dikkat çekici hale gelmiştir. Çünkü dijital afişlerde renk farketmez, resimler olduğu gibi baskı yapılır, buda afişin hitap ettiği kitlenin ilgisini çeker. İstanbul Afiş MerkeziYetkin Reklam her türlü afiş ihtiyaçlarınız için kaliteli malzeme, ekonomik fiyatlarla hizmetinizdedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Dijital Baskı Merkezi, İstanbul Dijital Baskıcı, Digital Baskı Uygulama, Dijital Baskı Üretimi, Folyo Baskı, One Way Vision, Delikli Folyo, Vinil Afiş, Afişçi, Afiş Ürünleri, Meşh Baskı, UV Baskı, Bez Afiş, Afiş İmalatı, Dijital Baskı Fiyatları, Afiş Fiyatı, Dijital Baskı Firmaları, Avcılar, Arnavutköy, Ataköy, Aksaray, Bağcılar, Bakırköy, Beyoğlu, Beşiktaş, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü, Eminönü, Eyüp, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Esenler, Esenyurt, Sultangazi, Sarıyer, Şişli, Mecidiyeköy, Okmeydanı, Merter, Şirinevler, Mercan, Kağıthane, Bebek, Laleli, Yenibosna, Güneşli, Yüzyıl, İkitelli, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, İstoç, Florya, Topkapı, Giyimkent, Tekstilkent, Otocenter, Automal, İstoç Oto Ticaret Merkezi, Kavacık, Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Maltepe, Zeytinburnu, Sefaköy, Başakşehir Etaplar, Ortaköy, Cihangir, Levent, Kilyos, Osmanbey, Çapa, Davutpaşa,