"İstanbul'un Her Semtine Pleksi Kutu Harf İmalatı"
Tabela Nedir?

    Tabela, firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kurulan platformlara denir. Gelişen reklam sektöründe tabela yapımında bir çok farklı malzeme kullanılır. Tabelalar kendi arasında ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Işıklı ve ışıksız tabelalarında bir çok çeşidi bulunmaktadır. Tabela çeşitlerinin en gözde ürünü olan pleksi kutu harf tabelalardır.

 

İstanbul Pleksi Kutu Harf Tabela İmalatı

Pleksi, renkli ve renksiz bir çok çeşidi ve kalınlığı bulunan bir malzemedir. Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen, delinebilir hafif bir yapıya sahiptir. Pleksi kutu harfler'in üretimi tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Grafik tasarımcılar tarafından bilgisayar ortamında hazırlanan tabela veya dekor tasarımları lazer yada CNS makinaları yardımıyla pleksi tabakasından kesilir, harfler ortaya çıkar. Kabartma harf olabilmesi için istenilen renklerde 5-6-7-8 cm gibi pleksi şerit kesilir ve tabela ustalarının el işçiliğiyle harflerin etrafı özel pleksi yapıştırıcılarıyla dönülür. Bazı oval ve yuvarlak harfler için sıcak hava tabancası kullanılarak malzemenin esnemesi ve rahat dönmesi sağlanır. Pleksi kutu harfler ışıklı olarak kullanılacaksa kesilen pleksi harfin ölçüsünden 2-3 milim daha küçük dekota harf kesilir. Kesilen bu dekota harflerin üzerine kullanılacak ışık sistemi ledler yapıştırılır. Dekota harfler içerde kalacak şekilde pleksi kutu harfler üzerine kapatılarak yapıştırma veya vidalama yapılır. Böylece pleksi kutu harf işlemi tamamlanmış olur. Pleksi kutu harf imalatıyla yetkin reklam istanbul genelinde hizmetinizdedir. Hertürlü Pleksi kutu harf  işlerinizde İstanbul firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Pleksi Kutu Harf Üretimi, Pleksi Kutu Harf Merkezi, Pleksi Kutu Harf Yapımı, Pleksi Kutu Harf Tasarımı, Pleksi Kutu Harf Şekilleri, Pleksi Kutu Harf Uygulamaları,Pleksi Ürünleri, Pleksi Kutu Harf Firmaları, Ekonomik Pleksi Tabela Tamiri, Pleksi Loğo, Işıklı Pleksi, Pleksi İsimlik, Pleksi Led Tabela Montaj, Pleksi Yönlendirme Levhası, Pleksiglas ürünleri, Avcılar, Arnavutköy, Ataköy, Aksaray, Bağcılar, Bakırköy, Beyoğlu, Beşiktaş, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü, Eminönü, Eyüp, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Esenler, Esenyurt, Sultangazi, Sarıyer, Şişli, Mecidiyeköy, Okmeydanı, Merter, Şirinevler, Mercan, Kağıthane, Bebek, Laleli, Yenibosna, Güneşli, Yüzyıl, İkitelli, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, İstoç, Florya, Topkapı, Giyimkent, Tekstilkent, Otocenter, Automal, İstoç Oto Ticaret Merkezi, Kavacık, Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Maltepe, Zeytinburnu, Sefaköy, Başakşehir Etaplar, Ortaköy, Cihangir, Levent, Kilyos, Osmanbey, Çapa, Davutpaşa,