"İstanbul'un Her Semtine Polikarbon Tabela İmalatı"
Tabela Nedir?

    Tabela, firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kurulan platformlara denir. Gelişen reklam sektöründe tabela yapımında bir çok farklı malzeme kullanılır. Tabelalar kendi arasında ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Işıklı ve ışıksız tabelalarında bir çok çeşidi bulunmaktadır. Ekonomik ve şık tasarımlarıyla ışıklı ve ışıksız polikarbon tabela bunlardan biridir.

 

Polikarbon Tabela İmalatı

   Polikarbon tabela Polikarbonatlar, termoplastiklerinden oluşan özel bir grubudur. İşlenmesi, kalıplanması, ısıl olarak şekil verilmesi kolaydır, bu tip plastikler modern imalat sektöründe çok geniş kullanım alanı olan plastiklerdir. İşte bu yüzden tabela sektöründe gerek ışık geçirgenliği gerekse yüzeyinin baskı  malzemesine yapışkanlığına uyumu olarak polikarbondan tabela olarak üretilmesine nedendir. Bu tabelalar en çok tercih edilen ve kullanılan tabela modelleri arasındadır. Işıklı yada ışıksız olarak üretilmektedir.

   Işıksız Polikarbon Tabela; önce ölçüye göre demir kargas sistemi kesilir, kaynatılır, boyanır. Ölçüye göre polikarbon levha kesilir, üzerine gelecek olan grafik tasarım çalışması folyo kesim veya dijital baskı olarak uygulandıktan sonra demir sistemine monte edilir. Montaj yapılan polikarbon levhanın ön yüzüne kenar kısımlara gelecek şekilde istenilen renklerde alüminyum köşeben vidalanarak tabelanın şık duruşu sağlanır.

   Işıklı Polikarbon Tabela; ölçülere göre demir sistemi hazırlanıp kaynatılır, boyanır. Yapılan bu demir çerçeve etrafına ışıklı tabela için üretilen 12-13-14-16 cm genişliği olan kanallı alüminyum kasalar monte edilir. Tabelanın arka kısmına alümiyum gofraj, dekota gibi farklı malzeme kullanılarak su, toz vs girmesi engellenir. Yapılan kasa ölçüsünde polikarbon levha kesilerek grafik tasarım çalışması folyo yazı kesim yada folyo baskı olarak uygulanır. Tabelanın iç kısmına florasan, led armatür veya led gibi ışık sistemi döşendikten sonra alüminyum kasanın ön yüzünde bulunan kanala polikarbon sürülerek oturtulur ve kasa kapatılır. Maliyet açısından diğer tabelalara orantılı maliyeti düşük olur, düz bir tabela olarak görünsede şık tasarımlarla firmanızın reklamını ön planda tutar. İstanbul Yetkin Reklam Tabela her türlü polikarbon tabela imalatını ekonomik fiyatlarda, zamanında sizlerle buluşturuyor. Her türlü polikarbon tabela ihtiyacınız için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polikarbon Tabela Üretimi, Polikarbonat Levha, Işıklı Polikarbon Tabela, Polikarbon Ürünleri, Polikarbon Tabela Yapımı, Polikarbon Tabela Ustası, Avcılar, Arnavutköy, Ataköy, Aksaray, Bağcılar, Bakırköy, Beyoğlu, Beşiktaş, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü, Eminönü, Eyüp, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Fatih, Gaziosmanpaşa,  Haznedar, Güngören, Esenler, Esenyurt, Sultangazi, Sarıyer, Şişli, Mecidiyeköy, Okmeydanı, Merter, Şirinevler, Mercan, Kağıthane, Bebek, Laleli, Yenibosna, Güneşli, Yüzyıl, İkitelli, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, İstoç, Florya, Topkapı, Giyimkent, Tekstilkent, Otocenter, Automal, İstoç Oto Ticaret Merkezi, Kavacık, Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Maltepe, Zeytinburnu, Sefaköy, Başakşehir Etaplar, Ortaköy, Cihangir, Levent, Kilyos, Osmanbey, Çapa, Davutpaşa,