"İstanbul'un Her Semtine Alüminyum Kompozit Tabela İmalatı"
Tabela Nedir?

Tabela, firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kurulan platformlara denir. Gelişen reklam sektöründe tabela yapımında bir çok farklı malzeme kullanılır. Tabelalar kendi arasında ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Işıklı ve ışıksız tabelalarında bir çok çeşidi bulunmaktadır. Tabela örneklerinden günümüzde sağlam ve kalite yönünden en çok tercih edilen alüminyum kompozit tabela örnekleridir.

 

Alüminyum Kompozit Tabela İmalatı

Alüminyum Tabela; alüminyum malzeme üzerine yapılan ışıklı ve ışıksız tabela örneğidir. Işıksız tabelalarda demir çerçeve üzerine alüminyum malzemenin monte edilmesiyle yapılır. Ön yüzüne folyo yazı kesimi, dijital baskı, kabartma dekota harf, lamplex harf gibi bir çok reklam ürünü kullanılabilir. Işıklı Alüminyum tabelalar; lazer yada CNS router makinalarda hazırlanan grafik tasarımlarına göre oyulur. Oyulan tabakanın arka kısmına istenilen renkte pleksi yapıştırılır. Ölçülere göre demir sistemi hazırlanır, arka kısmı alüminyum gofraj, dekota gibi malzemelerle kapatılır. İç kısmına flrasan, led ışık gibi ışık sistemi montalandıktan sonra alüminyum tabaka bu demir çerçeveyi içine alacak şekilde vidalanır. Bu işlemin adı alüminyum oyma tabeladır. Bu yapılan işlem kompozit malzemedende kullanılarak yapılmaktadır. Genel olarak kompozit malzeme bina cephe kaplamalarında kullanıldığı için esnek, dayanıklı, uzun ömürlü bir malzemedir. Bu nedenle tabelalarda alt zemin olarak kullanılması tercih edilir. Kompozit zemin kutu harf tabelaların zeminlerinde daha estetik bir görünüş sergiler. Alüminyum Kompozit Tabelalarda; kompozit plakaları istenilen ölçülerde derz açılarak bükülme özelliği taşımaktadır. Bunun için bina cephe kaplamalarında prüzsüz bir görünüm sağlar. İstanbul Yetkin Reklam Tabela; Işıklı, ışıksız alüminyum tabela, kompozit tabela ve Kompozit cephe kaplama imalatı yapan bir firmadır. Firmanızın reklam ihtiyaçlarını alüminyum tabelanın şık görünüşüyle gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Alüminyum Kompozit Tabela Üretimi, Kompozit Cephe Kaplama, Kompozit Ürünleri, Avcılar, Arnavutköy, Ataköy, Aksaray, Bağcılar, Bakırköy, Beyoğlu, Beşiktaş, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü, Eminönü, Eyüp, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Esenler, Esenyurt, Sultangazi, Sarıyer, Şişli, Mecidiyeköy, Okmeydanı, Merter, Şirinevler, Mercan, Kağıthane, Bebek, Laleli, Yenibosna, Güneşli, Yüzyıl, İkitelli, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, İstoç, Florya, Topkapı, Giyimkent, Tekstilkent, Otocenter, Automal, İstoç Oto Ticaret Merkezi, Kavacık, Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Maltepe, Zeytinburnu, Sefaköy, Başakşehir Etaplar, Ortaköy, Cihangir, Levent, Kilyos, Osmanbey, Çapa, Davutpaşa, Haznedar