SULTANGAZİ GOLD KROM KUTU HARF

SULTANGAZİ GOLD KROM KUTU HARF
 

Paslanmaz Krom Harf İmalatı

Genel olarak paslanmaz çelikler %10-%25 arasında Cr (krom) içerirler. Krom, çeliğin yapısında çeliğin yüzeyine çıkarak kromoksit tabakası oluşturur ve demirin oksitlenmesini engeller. Yani kullandığımız paslanmaz çelikte her hangi bir paslanma yada kararma olmamaktadır. Bu nedenle Paslanmaz harflere krom harfte denir.

Krom tabakalar lazer makinalar yardımıyla önce grafik tasarımı yapılmış olan harfleri keser. İstege bağlı olarak harflerin kabartılması için istenilen ölçüde düz şeritler kesilir. Bu şeritler tabela ustalarının el işçiliği ile krom kaynağı yardımıyla harflerin etrafına kaynatılarak dönülür. Krom harflerde arkadan aydınlatmalı ve önden aydınlatmalı olmak üzere iki çeşittir. Önden aydınlatma olan krom harfler'e fileli krom harf denir. Fileli krom harfler; lazede kesilmeden önce harfin dışına 1.5 - 2 cm gibi çerçeve eklenir ve harfin ön yüzü kesilir ve boşaltılır. Bu boşalan yere iç kısımdan istenilen renkte pleksi kullanılır. Harflerin alt kısmına harf ölçülerinin 2-3 milim eksiği dekota kesilerek led ışıklar yapıştırılır. Krom harfler bu dekotanın üzerine kapatılarak vidalanır. Işık yandığında hangi renk pleksi kullanıldıysa o renk yanar. Harfin kenarlarında ise 1.5-2 cm krom görünür. 

Arkadan aydınlatmalı Krom harfler; krom tabakası kesildikten sonra etrafının şeritleri dönülerek kaynak edilir. Krom harf önden bakıldığında fileli harf gibi değil ön yüzü tamamen kapalı kromdur. krom harfin şerit kısmına 4-5 cm uzunluğunda paslanmaz saplama kaynatılır. Led ışıklar iç kısmına yapıştırılır. Saplama ayakların geleceği yerler işaretlenerek krom ayakları vidalanır. Krom harfler zeminden 2-3 cm havada durur ışık yandığında tüm ışıklar harfin arkasından zemine vurur. Krom harfler'in, gold krom, satine krom, gümüş krom gibi çeşitleri bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak ışıksızda kullanılabilir. Krom, uzun süre dayanıklılığı, hava şartlarına uygunluğu ve şık görünüşüyle reklam sektörünün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Her firmanın dış görünüşünü değiştiren krom harfleri ve krom loğoları istabul'da sıklıkla görmek mümkündür. Krom harfler kompozit zeminler, cam üzerine, duvarlara, mermer gibi meteryallere rahatlıkla montaj edilebilir. Yetkin Reklam Tabela; paslanmaz krom harf imalatını kaliteden ödün vermeden, şık tasarımlarla, uygun fiyat garantisiyle ve belirlilen zamanda sizlerle buluşturuyor. Krom Harf ihtiyaçlarınız ve bilği için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Krom Kutu Harf İmalatı, Arnavutköy, Ataköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Üsküdar, Zeytinburnu, Güneşli, Şirinevler, Yüzyıl, İstoç Ticaret Merkezi, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Yenibosna, Mecidiyeköy, Levent, Okmeydanı, Taksim, Merter, Haznedar, Çamlıkahve, Atışalanı, Etiler, Bebek, Ortaköy, Beyazıt, Mercan, Topkapı, Eminönü, Laleli, Aksaray, Alibeyköy, Florya, Tekstilkent, Giyimkent, Otocenter, Automall, Tabya, İncirli, Krom Kutu Harf Siparişi, Krom Üretimi.