"İstanbul'un Her Semtine Ekonomik Vinil Germe Tabela İmalatı"
Tabela Nedir?

Tabela, firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kurulan platformlara denir. Gelişen reklam sektöründe tabela yapımında bir çok farklı malzeme kullanılır. Tabelalar kendi arasında ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Işıklı ve ışıksız tabelalarında bir çok çeşidi bulunmaktadır. Büyük ebat tabelalarda en çok tercih edilen, ışıklı ve ışıksız olarak kullanılan tabela örneklerinden birisi vinil germe tabelalardır.

 

Vinil Germe Tabela İmalatı

Vinil Germe; Dijital baskı makinalarında vinly (vinil) branda malzeme üzerine püskürtme solvent bazlı boyalarla yapılan grafik tasarımların baslıması ile bu brandaların ölçülerde hazırlanan demir çerçeveye gerdirilmesidir. Işıklı vinil germe tabela ve ışıksız vinil germe tabela olarak kullanılabilir. Vinil germe nasıl yapılır? Önce isteğe bağlı olarak grafik tasarımcılar işin çalışmasını hazırlarlar, hazırlanan bu tasarımlar vinil üzerine baskı yapılır. Vinil ölçülerinde demir kargas hazırlanır, demir kargas etrafına su kontrası çıtalar monte edilir. Vinil malzemesi bu demir çerçeveye tabela ustaları tarafında gerdirilerek su kontrasına zımbalanır. Etrafına alüminyum köşebent dönülerek zımbaların görünmesi engellenir ve tabelanın şık durması sağlanır. Bu işlem ışıksız vinil germe tabeladır. 

Işıklı Vinil Germe Tabela; tasarımı yapılan ölçülerde iki adet demir kargas hazırlanır, alt kısmında kalan demir kargasa ara kayıt demirlerde kaynatılır. üst kargas sadece çerçeve şeklindedir. Alt çerçeveyle üst çerçeve arasına 8-10-12 cm demir kesilerek tabelanın derinliği sağlanır. Arka kısmı alüminyum gofraj veya dekota gibi malzemelerle kapatılır. İç kısmına florasan ışık, led ışık, led armatör gibi ışık sistemi döşenir. tabelanın ön yüzünde bulunan çerçevenin etrafı su kontrası çıta ile vidalanır. Üzerine grafik yapılan vinil baskısı gerdirilerek zımbalanır. Tabelanın etrafı vinil germe için kullanılan alüminyum kanalsız kasa ile çevrelenir. Bu işlemde değişik malzemelerde kullanılabilir. Böylelikle vinil germe tabela montaja hazır hale gelir. ışık sistemi yakıldığında tabelanın ön yüzünde yapılan tasarım ışıklı şekilde ortaya çıkar. Maliyet açısından diğer tabelalara göre daha uygun olduğu ve çok büyük ebatlarda kullanılabilmesi özelliği vardır. İstanbul Yetkin Reklam Tabela her türlü ışıklı, ışıksız vinil germe tabela ihtiyaçlarınız için hizmetinizdedir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Vinil Germe Tabela Üretimi, Vinil Germe İmalatı, Vinil Germe Çeşitleri, Vinil Ürünleri, Vinil Germe Cephe Giydirme, Avcılar, Arnavutköy, Ataköy, Aksaray, Bağcılar, Bakırköy, Beyoğlu, Beşiktaş, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü, Eminönü, Eyüp, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Esenler, Esenyurt, Sultangazi, Sarıyer, Şişli, Mecidiyeköy, Okmeydanı, Merter, Şirinevler, Mercan, Kağıthane, Bebek, Laleli, Yenibosna, Güneşli, Yüzyıl, İkitelli, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, İstoç, Florya, Topkapı, Giyimkent, Tekstilkent, Otocenter, Automal, İstoç Oto Ticaret Merkezi, Kavacık, Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Maltepe, Zeytinburnu, Sefaköy, Başakşehir Etaplar, Ortaköy, Cihangir, Levent, Kilyos, Osmanbey, Çapa, Davutpaşa,