"İstanbul'un Her Semtine Alüminyum Kutu Harf İmalatı"
 

 

Tabela Nedir?

Tabela, firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kurulan platformlara denir. Gelişen reklam sektöründe tabela yapımında bir çok farklı malzeme kullanılır. Tabelalar kendi arasında ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Işıklı ve ışıksız tabelalarında bir çok çeşidi bulunmaktadır. Gelişen reklam sektörünün son günlerde en çok tercih edilen reklam ürünlerinden birisi alüminyum kutu harf tabelalardır.

 

Alüminyum Kutu Harf İmalatı

Alüminyum Kutu Harf; Son zamanlarda reklam sektörüne damga vuran alüminyum kutu harfler kullanışlı, dayanıklı ve hızlı üretilen bir çalışma olduğu için tercih sebebidir. Bilgisayar ortamında yapılan tabela grafik çalışmaları pleksi levhadan lazer ve cns router makinalarında özenle kesilir. Kutu harf yapılması için istenilen kalınlıkta alüminyum şeritler hazırlanarak bunlar harf büküm makinalarında harfin etrafına göre bükülür. Kesilen pleksi yazılar bu alüminyumun ön yüzüne özel yapıştırıcıyla yapıştırılır. Harfin iç kısmına göre dekota kesilerek ledler bu dekotanın üzerine kapatılarak vidalanır. Hafif ve maliyeti ekonomik harf modellerinden biridir. Yetkin Reklam Tabela Tanıtım Hizmetleri; alüminyum kutu harf imalatı ihtiyaçlarınızda sizlere ekonomik reklam çözümleri üretir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Alüminyum Kutu Harf Üretimi, Alüminyum Kutu Harf Merkezi, Alüminyum Kutu Harf Yapımı, Alüminyum Kutu Harf Tasarımı, Alüminyum Kutu Harf Şekilleri, Alüminyum Kutu Harf Uygulamaları, Alüminyum Ürünleri, Alüminyum Kutu Harf Firmaları, Ekonomik Alüminyum Tabela Tamiri, Alüminyum Loğo, Işıklı Alüminyum, Alüminyum İsimlik, Alüminyum Yönlendirme Levhası, Alüminyum Tabelacı, Avcılar, Arnavutköy, Ataköy, Aksaray, Bağcılar, Bakırköy, Beyoğlu, Beşiktaş, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü, Eminönü, Eyüp, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Esenler, Esenyurt, Sultangazi, Sarıyer, Şişli, Mecidiyeköy, Okmeydanı, Merter, Şirinevler, Mercan, Kağıthane, Bebek, Laleli, Yenibosna, Güneşli, Yüzyıl, İkitelli, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, İstoç, Florya, Topkapı, Giyimkent, Tekstilkent, Otocenter, Automal, İstoç Oto Ticaret Merkezi, Kavacık, Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Maltepe, Zeytinburnu, Sefaköy, Başakşehir Etaplar, Ortaköy, Cihangir, Levent, Kilyos, Osmanbey, Çapa, Davutpaşa,