İstoç Reklam | Tabela, 0535 680 69 88, Tabelacı İstoç

Yetkin Reklam Tabela Olarak, İstoç ve Çevresine Sunduğumuz Reklam Hizmetlerini Yapılışlarıyla ve Resimleriyle Sayfamızdan İnceleyebilirsiniz. Tabelalar Hakkında Bilği Almak İçin 0535 680 69 88 Nolu Telefonumuzdan Bize Ulaşabilirsiniz.
 
 

Işıklı Tabela içinde ve dışında ışık kaynağı bulunan tabelalardır. Işıklı tabela katoğorisi çok geniş ve kapsamlıdır. Bunlardan bazıları ışıklı polikarbon tabela, alüminyum oyma tabela gibi düz zemin olan tabela çeşitleridir. Işıklı tabela olarak son yıllarda Led Tabela, Kayan Yazı ve Işıklı kabartma harfler ilği gören örneklerdendir.

 

IŞIKLI PLEKSİ KUTU HARF TABELA

IŞIKLI PLEKSİ DİJİTAL BASKI TABELA

IŞIKLI PASLANMAZ KROM HARF TABELA

IŞIKLI POLİKARBON TABELA

 

 

Yetkin Reklam İstoç Tabela, Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Alüminyum Tabela, Paslanmaz Krom Harf, Led Tabela, Kayan Yazı, Kabartma Harf, Kompozit Cephe Kaplama, Vinil Germe Tabela, Branda Afiş, Dijital Baskı, Park Dubası, Yelken Bayrak, İç ve Dış Yönlendirme Panoları, Totem Tabela ve Tüm Reklam İşleriniz İçin Sizlere Avantajlı Çözümler Sunmaktadır. Tabelacınız Yetkin Reklam Tanıtım Hizmetleri; İstoc Ticaret Merkezi ve Civarında Tabela İle İlğili Ücretsiz Keşif Hizmeti Sağlamaktadır. 

 

IŞIKLI PLEKSİ KUTU HARF TABELA

Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela, pleksi tabela örneklerinden birisidir. Son yıllarda ilği odağı haline gelen Pleksi Kutu Harf Tabela reklam sektörünün vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir. Bu tabelanın yapımında demir çerçeve ölçülerine göre hazırlanır ve demir çerçevenin üzerine pleksiglas tabaka yada kompozit tabaka monte edilir. Pleksi kutu harf yapımı tamamen el işçiliği olan bir örnektir. önce harfler lazer veya CNS makinalarda kesilir. Harfin kalınlığına göre düz şerit kesilir. ve bu şeritler ısıtılarak ve kesilerek yapıştırılır. Böylece harfler kabartılmış şekle gelir. Harfleri zemine monte etmek için CNS makinasında kesilen dekote zemine monte edilir. Pleksi kutu harflerin ışık sistemi genel olarak şerit led veya modül leddir. Ledler döşenerek ışıkların bağlantısı kontrol edilir ve Pleksi Kutu Harfler dekota harflerin üzerine oturtularak kenarlarından vidalanır. Böylelikle Pleksi Kutu Harf Tabelamız Montaja Hazır Hale Gelmiş Olur.

 

 

 

İSTOÇ IŞIKLI PASLANMAZ KROM KUTU HARF

Paslanmaz Krom Harf Tabela, Pleksi kutu harf yapımı gibi önce harfler kesilir, şeritler ayrı kesilir Pleksi Kutu Harften tek farkı şeritler harf üzerine kaynatılarak çevrilir. Demir Çerçeve ölçüsüne göre hazırlanır genel olarak zemin Kompozit Alüminyum Kullanılarak yapılır. Krom Harf Tabelalar ışıklı ve ışıksız olarak kullanılabilir. Işık sistemi olarak led ışık kullanılır. Krom harflerinde kendi malzeme alanlarında farklı çeşitleri vardır önden aydınlatmalı krom harfler ve zemin aydınlatmalı harfler. 

 

 

 

 

IŞIKSIZ TABELA ÇEŞİTLERİ

Işıksız Tabela; üzerinde reklam bulunan, ışık sistemi olmayan tabela örnekleridir. Polikarbon ışıksız tabela, vinil germe ışıksız tabela, alüminyum ışıksız tabela, saç ışıksız tabela, dekota ışıksız tabela gibi bir çok örnek bulunmaktadır. Genel olarak yapılış tarzları aynı olup kullanılan malzemeler farklıdır. 

 

IŞIKSIZ POLİKARBON TABELA

 

 

Işıksız Polikarbon Tabela; ebatına göre demir çerçeve yapılır, üzerine polikarbon levha monte edilir ve reklam bölümü yapıştırılır. Reklam bölümü ışıklı tabelada olduğu gibi Folyo yazı kesimi yada resimli dijital baskı olabilir. Tabelanın etrafına vida ve demir görünümünü gizlemek, şıklık yaratmak için alüminyum köşebent kullanılır.

 

IŞIKSIZ VİNİL GERME TABELA

 

Işıksız Vinil Germe Tabela; Ölçülerine göre demir çerçeve yapılır, demir çerçevenin etrafına 8-10-12 milim gibi su kontrası çıta vidalanır. Çıtaların üzerine vinil baskı (branda baskı) gerdirilerek zımbalanır ve demir çerçevenin etrafına alüminyum köşebent monte edilir.

 

 

Vinil germe tabelalar genel olarak büyük ebatlardaki tabelalarda tercih edilen bir sistemdir. Işıklı olarakta vinil germe tabela yapılmaktadır. 

 

 

IŞIKSIZ ALÜMİNYUM TABELA

 

Alüminyum tabela düz zemin olarak kullanılmaktadır. En önemli tercih alanlarından bir tanesi ise kabartma harflere zemin olarak kullanılmasıdır. Son yıllarda gelişen reklam sektöründe alüminyum tabela denildiğinde kompozit panel öne çıkmaktadır. gösterişli ve esnek bir malzeme olduğu için şık bir görünüm sağlamakla birlikte dayanıklı bir tabela sistemidir.

 

 

 

Her ebatta ışıklı, ışıksız tabela üretimi yapan yetkin reklam tabela tanıtım hizmetleri isteğinize göre grafik tasarım ve ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır.


 

 

Tabelacınız İSTOÇ Bölgesinde Sizlere Ekonomik, Kaliteli Reklam Çözümleri Üretmektedir. Kendiniz İçin Doğru ve Hedefinize Uygun Reklam Seçeneklerini Size Sunmak Bizim İşimizdir. Her Ölçüde Işıklı-Işıksız Tabela İmalatı Yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstoç Reklam Tabela,Tabelacı-Reklamcı İstoç, İstoç Afiş,Afişçi İstoç,

Yetkin Reklam İSTOÇ Işıklı Tabela, İstoç Işıksız Tabela, İstoç Led Tabela, İstoç Kayan Yazı, Alüminyum Tabela, Pleksi Tabela, Vinil Germe Tabela, Polikarbon Tabela, Sac Tabela, Kompozit Tabela, Paslanmaz Krom Harf Tabela, Pleksi Kutu Harf, Dekota Harf, Dekoratif Tabela, Çatı Tabelası, Fener Tabela, Çift Yön Tabela, Tek Yön Tabela, Totem Tabela Sistemleri, Ayaklı Tabela Örnekleri, Poster Baskısı, Dijital Baskı, Resimli Baskı Uygulama, Bez Afiş, Branda Afiş, Vinil Afiş, Aynalı Tabela, Pleksiglas Tabela Çeşitleri, Cam, Vitrin Yazısı, Uyarı Ve İkaz Panosu, Kumlama Folyo Örnekleri, Folyo Çeşitleri, Cam Filmi, One Way Vision, Delikli Folyo, Meşh Baskı, Reflektör Folyo, Lümen Folyo, Afiş Hizmetleri, Bina Giydirme, Kompozit Cephe Kaplama, Şantiye Tabelası, Eczane Tabelaları, Hastane Tabela Çeşitleri, AVM Tabela Tasarımı, Otel Çatı Tabelası, Mağaza Led Işıkları, İnşaat Tabelası, Çiğköfteci Tabela Resimleri, Lokanta Tabela Görüntüsü, Restaurant Tabela, CNS Router Kesim, Lazer Pleksi Kesimi, Folyo Uygulamaları, Yönlendirme Levhası, Yangın Çıkışı, Yol Tabelası, Park Dubası, Dubaları, Yelken Bayrak, Grafik Tasarım, Afişçi, Tabela Dizaynı, Tabela Fiyatları, Tabela Ölçüleri, Tabela Örnekleri, Tabelacı Ustası, Tabela Montaj, Montajcı, Tabela Malzemeleri, Tabela Ürünleri, Tabela Işık Sistemleri, Ledci, Led Shop, Tabela Dünyası, İlğinç Tabela Çeşitleri, Tabela Firması, Firmaları, Şirketi, Şirketleri, Ekonomik Tabela, Ucuz Tabela, Tabela Sistemi, Tabela Vitrini, P 10 Panel Tabela, Led Tabela Adaptörü, Kayan Yazı Animasyon Kartı, Şerit Led İmalatı, Tabela Atölyesi, Led İmalatı, Tabela Rekleri, Tabela Nasıl Yapılır, Tabela Yaptırmak İstiyorum, Tabelacı Arıyorum, Acil Tabela, Reklam, Reklamcı, Reklamcılar, İstanbul Tabelacı,Tabela Rehberi, Tabela Üretimi, Tabela Görselleri, Tabela Üretimi, Tabela Satışı, Tabela Tamiri, Tabela Bakımı,