Bağcılar Tabela/Reklam, (0535) 680 6 988, Tabelacı Bağcılar

Yetkin Reklam İstanbul Bağcılar, Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Alüminyum Tabela, Paslanmaz Krom Harf, Led Tabela, Kayan Yazı, Kabartma Harf, Kompozit Cephe Kaplama, Vinil Germe Tabela, Branda Afiş, Dijital Baskı, Park Dubası, Yelken Bayrak, İç ve Dış Yönlendirme Panoları, Totem Tabela ve Tüm Reklam İşleriniz İçin Sizlere Avantajlı Çözümler Sunmaktadır. Yetkin Reklam Tabela Tanıtım Hizmetleri; Bağcılar ve Çevresinde Tabela İle İlğili Ücretsiz Keşif Hizmeti Sağlamaktadır. 

Yetkin Reklam Tanıtım Hizmetleri Matbaa, (Kartvizit, Davetiye, Magnet, Broşür, El İlanı)   ve Web Tasarımı Hizmeti Sunmaktadır.

 

 

Pleksi Kutu Harf Tabela;

Pleksi kabartma harfler de krom harfler gibi tamamen el işçiliği kullanılarak yapılan bir tabela örneğidir. Önce harfler lazerle kesilir, yan kalınlıklar için istenilen ölçüde pleksi şerit kesilir ve harflerin etrafı yapıştırılarak kutu harf ortaya çıkarılır. Pleksi tabelalarda zemin olarak alüminyum kompozit, pleksi levha, ahşap, saç gibi malzemeler kullanılabilir. Gösteriş açısından kompozit panel kullanılması tabelaya şıklık katmaktadır. Pleksi kutu harf tabelalar da florasan ve led ışık sistemi kullanılabilir. Her ölçüde pleksi kutu harf ve loğo imalatı yapan yetkinreklam tabela sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için reklam ihtiyaçlarınızda bizleri arayarak bilği alabilirsiniz.

 

Paslanmaz Krom Kutu Harf Tabela

Krom elementi çeliği paslanmaya karşı koruyan temel bir bileşendir. İsmini diğer çelikler gibi paslanmaması, korozyana uğramamasından almaktadır. Paslanmaz çelik insan hayatında korozyona ve oksitlenmeye karşı dayanıklı olduğu için tercih edilmektedir. Krom dayanıklılık ve dirençli olması nedeniyle ticari alanda düşük bakım maliyetiyle diğer malzemelerle karşılaştırıldığında daha ucuz olması ve göz alıcı bir şıklıkl yaratması nedeniyle ideal ve vaz geçilmez bir malzemedir.

Son dönemlerde işyeri reklamlarında çok büyük önem taşıyan krom kutu harfler şıklık abidesi olarak görülmektedir. Paslanmaz Krom Harfler tamamen el işçiliğiyle yapılan bir tabela örneğidir. Paslanmaz Krom Harfler Işıklı ve Işıksız Olarak İkiye Ayrılır. Krom Kutu Harfler içten led aydınlatmalı ve harflerin arkasından zemin aydınlatmalı olarak yapılabilir. Genel olarak reklam piyasasında krom loğo tasarımlarındada kullanılmaktadır. Krom Harfler uzun ömürlü oldukları için kir, leke kolayca temizlenebilir. Bazı kimyasal elementlerle silindiğinde ilk günkü gibi parlaklığını kazanan bir reklam ürünüdür.

Her türlü krom harf imalatı yapan bağcılar yetkin reklam tabela hizmetleri krom kutu harf reklamları konusunda sizlere hizmet sağlamaktadır. Reklam işleriniz için bizi arayıp bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

 


 

Işıklı Polikarbon Tabela

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi ön yüzü düz, polikarbon levha üzerine folyo uygulaması yapılmıştır. Kenar kısımları 12 cm genişliğinde kanallı alüminyum kullanılmıştır. Işık sistemi içten aydınlatmalı ve florasandır. Tabelanın iç kısmına demir çerçeve yapılmıştır. Tabelanın arka kısmına toz, su gibi etkileyici maddeler girmemesi için alüminyum gofraj kullanılarak kapatılmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAĞCILAR REKLAM TABELA,Tabelacı-Reklamcı Bağcılar, Bağcılar Afiş,Afişçi Bağcılar,

Yetkin Reklam Bağcılar Işıklı Tabela, Bağcılar Işıksız Tabela, Bağcılar Led Tabela, Bağcılar Kayan Yazı, Alüminyum Tabela, Pleksi Tabela, Vinil Germe Tabela, Polikarbon Tabela, Sac Tabela, Kompozit Tabela, Paslanmaz Krom Harf Tabela, Pleksi Kutu Harf, Dekota Harf, Dekoratif Tabela, Çatı Tabelası, Fener Tabela, Çift Yön Tabela, Tek Yön Tabela, Totem Tabela Sistemleri, Ayaklı Tabela Örnekleri, Poster Baskısı, Dijital Baskı, Resimli Baskı Uygulama, Bez Afiş, Branda Afiş, Vinil Afiş, Aynalı Tabela, Pleksiglas Tabela Çeşitleri, Cam, Vitrin Yazısı, Uyarı Ve İkaz Panosu, Kumlama Folyo Örnekleri, Folyo Çeşitleri, Cam Filmi, One Way Vision, Delikli Folyo, Meşh Baskı, Reflektör Folyo, Lümen Folyo, Afiş Hizmetleri, Bina Giydirme, Kompozit Cephe Kaplama, Şantiye Tabelası, Eczane Tabelaları, Hastane Tabela Çeşitleri, AVM Tabela Tasarımı, Otel Çatı Tabelası, Mağaza Led Işıkları, İnşaat Tabelası, Çiğköfteci Tabela Resimleri, Lokanta Tabela Görüntüsü, Restaurant Tabela, CNS Router Kesim, Lazer Pleksi Kesimi, Folyo Uygulamaları, Yönlendirme Levhası, Yangın Çıkışı, Yol Tabelası, Park Dubası, Dubaları, Yelken Bayrak, Grafik Tasarım, Afişçi, Tabela Dizaynı, Tabela Fiyatları, Tabela Ölçüleri, Tabela Örnekleri, Tabelacı Ustası, Tabela Montaj, Montajcı, Tabela Malzemeleri, Tabela Ürünleri, Tabela Işık Sistemleri, Ledci, Led Shop, Tabela Dünyası, İlğinç Tabela Çeşitleri, Tabela Firması, Firmaları, Şirketi, Şirketleri, Ekonomik Tabela, Ucuz Tabela, Tabela Sistemi, Tabela Vitrini, P 10 Panel Tabela, Led Tabela Adaptörü, Kayan Yazı Animasyon Kartı, Şerit Led İmalatı, Tabela Atölyesi, Led İmalatı, Tabela Rekleri, Tabela Nasıl Yapılır, Tabela Yaptırmak İstiyorum, Tabelacı Arıyorum, Acil Tabela, Reklam, Reklamcı, Reklamcılar, İstanbul Tabelacı,Tabela Rehberi, Tabela Üretimi, Tabela Görselleri, Tabela Üretimi, Tabela Satışı, Tabela Tamiri, Tabela Bakımı, Alüminyum Kompozit Dış Cephe Kaplama,

Bağcılar Tabela::Tabelacı::Reklamcı::Afişçi, Barbaros, Demirkapı, Ateştuğla, Fevzi Çakmak, Göztepe, Yavuz, Çiftlik, Yüzyıl, Mahmutbey, Sancaktepe, Tabya, Üçyüzlü, Yavuzselim, Yenigün, Bağcılar Merkez, Yıldıztepe, İnönü, Kazım Karabekir, Kirazlı, Güneşli, Evren, Bağlar, Hürriyet, Çınar, 

http://www.bagcilar.bel.tr/